Nabídka

 • The Sauna

  Sauna

  Sauna, to je očištění duše a těla. Pozitivní vlivy horké páry na všechny orgány a procesy v lidskem tělem, jsou vědecky prokazatelné. Naše studio je vybaveno klasickou finskou saunou (suchá pára o teplotě 90-120C), kde výhody této sauny, mimo jiných užitečných vlastností, jsou účinnější vylučování toxinů a léčebné účinky na dýchací soustavu.

 • The hot tub

  Vířivka

  Hydromasáž není jen relaxační procedurou. Pravidelné užívání zlepšuje krevní oběh, látkovou výměnu, má pozitivní vliv na pokožku, obnovuje funkci svalů a kloubů. No a o romantice a jacuzzi jsou skládáné legendy! Šelest vody, hrájící si se všemi barvami díky originalnímu osvětlení, šampaňské, lehká hudba – setkání v takové atmosféře si budete pamatovat dlouho!
  Privátní vířivka Praha

 • Massage

  Masáž

  Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je nejstarší formou terapie. Takovou terapii Vám můžeme obstarat, abyste po ukončení návštěvy našeho studia byli plně uvolněni a zbaveni stresu.

 • The Sauna

  Bar

  Pro vaše pohodlí je relaxační studio vybaveno barem. V nabídce je lehký alkohol, nealkoholické nápoje a nějaké pochoutky. Pití vlastního alkoholu nebo jiných nápojů, přinášenych s sebou, je zakázáno. Jídlo, lze na přání objednat v jedné ze spolupracujících restaurací (podrobnější informace naleznete v našem menu) nebo lze po dohodě přinést vlastní. Karaoke bar je vybaven širokým výběrem českých, ale i zahraničních písní.

 • The hot tub

  Lounge salonek

  Toto je Váš osobní prostor v našem studiu. Zde si můžete převléknout a nechat si své věci. Ověm skutečnou hodnotu a krásu autentické orientální relaxační místnosti zažijete ponořením svého těla do její rozkoše po sauně či horké vaně! Stačí si jen lehnout v příjemném polospánku za zvuků relaxační hudby a relaxovat. Můžete zde poklábosit s přáteli, při popijení čaje společně s vodnicí o mnoha chutích, nebo si zde i zdřímnout. Je to jen a jen na Vás, jakou máte fantazii využití tohoto salónku...

 • Massage

  Servis

  Naše filozofie předpokládá maximální komfort zákazníka. Tudíž budete mít v ceně vždy k dispozici osušky, prostěradla, pantofle a další koupelnové doplňky. Budete-li požadovat doplňky vyšších kvalit, můžeme je Vám za příplatek také poskytnout. Naši zákazníci mají k dispozici bezplatné parkoviště, které je ovšem potřeba předem objednat.